Rehabilitatsiooniseadme Bioness koolitus

03. ja 05.septembril 2013.a. toimub Keila Taastusravikeskuse spetsialistide koolitus Bioness H200 ja Bioness L300 kasutamiseks.

Bioness H200

h200arm2

Juhtmeta rehabilitatsioonisüsteem kasutab arenenud tehnoloogiat ja madalat stimulatsiooni, mis aitavad taastada patsientide ülajäsemete pareesi. Patsiendid saavad taastusraviks kasutada H200 traadita süsteemi, mis lubab ka igapäevaseid tegevusi parandada käelihaste düsfunktsiooni korral.

Tegevushäirete põhjustajateks võivad olla:
– insult
– traumaatiline ajukahjustus
– seljaaju vigastus
– hulgiskleroos

Bioness tooted sisaldavad FES süsteemi, et aidata taastada või parandada kaotatud liikumisfunktsiooni või funktsioone, mis aitavad jäljendada loomulikke tahtlikke liigutusi, et aidata patsientidel elada aktiivsemat elu.

 Bioness H200 kasutamine aitab patsiendil:
– parandada võimet sooritada igapäevaseid tegevusi
– vähendada lihasspasme
– parandada käe ja randme liikuvust
– taastada lihaseid aja jooksul

Lisaks võib FES vähendada või ennetada patsientidel teiseste tüsistuste tekkimist. Samuti aitab FES säilitada või suurendada liikumisulatust, suurendada kohalikku vereringet ja ennetada või aeglustada lihaste atroofiat.

NESS L300 ® Pluss

NESS-L300-plus-System-e1423496986557

Süsteem kasutab kohandatud tehnoloogiat, et aidata neuroloogiliste häiretega patsientidel taastada loomulikku kõnnifunktsiooni ja liikuvust.

Kõnnihäirete põhjustajateks võivad olla:
– insult
– traumaatiline ajukahjustus
– seljaaju vigastus

Uuringud näitavad, et neurostimulatsioon parandab igapäevaeluks vajalikke tegevusi, näiteks:
– paraneb kõnni kiirus
– lisandub stabiilsus
– kukkumiste vältimine või vähendamine

Lisaks võib neurostimulatsioon vähendada või ennetada teiseste komplikatsioonide teket, säilitades või suurendades liigese liikuvusulatust, vältides lihaste atroofiat ja suurendades verevarustust.

Bionessi kohta saab lisainfot veebilehelt: http://www.bioness.com/Home.php
Bionessi maaletooja Tervise Abi OÜ, Ädala 8, Tallinn.
http://www.terviseabi.ee/index.php/et/uudised/tooteuudised/47-uus-korgtehnoloogiline-seade-bioness-on-nueued-saadaval-tervise-abis