Meeskond

Dag2

Dag Nurm, juhataja

dag.nurm@taastusravi.ee


EgleS

Egle Seppo, ravijuht/taastusarst

egle.seppo@taastusravi.ee


Maarika3

Maarika Nurm, taastusarst/neuroloog

maarika.nurm@taastusravi.ee


Marge123-2

Marge Schmidt, taastusarst

marge.schmidt@taastusravi.ee


Lii

Lii Orunurm, taastusarst

lii.orunurm@taastusravi.ee


 

Jevgeni Bobkov, taastusarst

jevgeni.bobkov@taastusravi.ee


 

Ülle Planken, kardioloog

kardiaalne@taastusravi.ee


KatrinO

Katrin Oinits, vanemõde

katrin.oinits@taastusravi.ee


Ingrid

Ingrid Saarmets, tegevusteraapia juht

ingrid.saarmets@taastusravi.ee


Heili

Heili Piilberg, vanemtegevusterapeut (statsionaarne töö ja arendustegevus)

heili.piilberg@taastusravi.ee


Lisette Tõnutare, statsionaarse füsioteraapia osakonna juht


Anneli Lebert, ambulatoorse füsioteraapia osakonna juht

anneli.lebert@taastusravi.ee


Kristel Mürk, füsioteraapia juht arendusalal


Merje

Merje Servet, sotsiaaltöötaja/rehabilitatsiooniteenuse juht

merje.servet@taastusravi.ee


Viivika-2

Viivika Peiker, teenindusjuht

viivika.peiker@taastusravi.ee


Liana Lepik, ambulatoorse osakonna müügi- ja teenindusspetsialist, 6390420

registratuur@taastusravi.ee


Gulsinja Leševitš, sekretär, 6390400

haigla@taastusravi.ee