Meeskond

Dag2

Dag Nurm, juhataja

dag.nurm@taastusravi.ee


EgleS

Egle Seppo, ravijuht/taastusarst

egle.seppo@taastusravi.ee


Maarika3

Maarika Nurm, taastusarst/neuroloog

maarika.nurm@taastusravi.ee


Marge123-2

Marge Schmidt, taastusarst

marge.schmidt@taastusravi.ee


Lii

Lii Orunurm, taastusarst

lii.orunurm@taastusravi.ee


Ülle Planken, kardioloog

kardiaalne@taastusravi.ee


KatrinO

Katrin Oinits, vanemõde

katrin.oinits@taastusravi.ee


Ingrid

Ingrid Saarmets, tegevusteraapia juht

ingrid.saarmets@taastusravi.ee


katrinnn

Katrin Koit, füsioteraapia juht

katrin.koit@taastusravi.ee


Tuuli

Tuuli Erm, füsioteraapia juht arendus- ja koolitusalal

tuuli.erm@taastusravi.ee


Merje

Merje Servet, sotsiaaltöötaja/rehabilitatsiooniteenuse juht

merje.servet@taastusravi.ee


Viivika-2

Viivika Peiker, teenindusjuht

viivika.peiker@taastusravi.ee


 

Liana Lepik, ambulatoorse osakonna müügi- ja teenindusspetsialist, 6390420

registratuur@taastusravi.ee


 

Maire Pihotalo, haigla sekretär, 6390400

haigla@taastusravi.ee